O naszej agencji

Innowacyjność-Kreatywność-Elastyczność-Doświadczenie-Konkurencyjność

Praca w WebPro

Rozwój firmy wraz z rosnącymi potrzebami naszych klientów powoduje, że nasz zespół ciągle się rozrasta. Jeżeli jesteście Państwo gotowi na podjęcie wyzwania, macie głowy pełne pomysłów a najnowsze technologie są waszą pasją zapraszamy do współpracy i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Poszukujemy osób kreatywnych, nastawionych na rozwój osobisty i zawodowy. Gwarantujemy pracę
w młodym, bardzo ambitnym i zgranym zespole.

Aktualnie poszukujemy :

Grafik / Ux Designer

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe

  • wysokie poczucie estetyki
  • sumienność i zapał do pracy
  • kreatywność
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • dokładność oraz dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach

  • pracę w naszym biurze w Katowicach
  • możliwość rozwinięcia swoich umiejętności projektowych
    przyjazną atmosferę w zespole
  • Nie wymagamy dużego doświadczenia, wystarczy chęć rozwoju i nauki

Programista / Front End developer

Opis stanowiska

  • Wdrażanie aplikacji Web/Stron WWW/Sklepów i portali internetowych przygotowanych przez nasz zespół projektantów

  • Rozbudowa i modernizacja istniejących aplikacji
  • Tworzenie i modernizacja wymiany danych między serwisami (WebServices)
  • Angażowanie się w planowanie oraz rozwój projektów

    Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość PHP

  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3

  • Bardzo dobra znajomość MySQL
  • Znajomość Bootstrap lub innego RWD Framework
  • Znajomość Javascript/jQuery
  • Podstawowa znajomość edycji plików pakietu Adobe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy